NOVINKA VE SVĚTĚ ELEKTROMOBILITY

Náš elektrický mikroskútr nabízí sportovní a kompaktní design v kombinaci s vysoce kvalitními materiály, vysokou užitnou hodnotou, skladností a ekologickou mobilitou.

״

״

SKLADNÝ

Mikroskútr se vejde prostě všude. Koncept je takový, abyste výrobek rozložili do co nejmenšího tvaru a snadno ho vložili na místo, které by v případě neskládacího dopravního prostředku nebylo možné využít.

SKLÁDACÍ

Náš mikroskútr je unikátní konstrukcí, kterou lze jednoduše a bezpečně sklopit. Důmyslně propracovaný systém uchycení spoje zajistí pevnost přední a zadní části výrobku i v případě extrémně namáhaných jízdních situací a krutů rámu. Bezpečnost při jízdě a schopnost odolávat nenadálým situacím při užívání je výrobcem dlouhodobě zkoušena a certifikována.

PŘENOSNÝ

Jednoduchým pohybem lze miniskútr složit a přemístit jej tam, kam chcete. Oceníte možnost skladnit miniskútr v malých prostorech, převážet v malých vozech, mít jej po ruce v kufru mikroauta či připravený na cestování třeba v úložných prostorech Vaší jachty, karavanu, mikrobusu.

ELEKTRICKÝ

Elektrický motor je ekologický, a tak nevznikají při jeho běhu žádné škodlivé emise CO2. 300KW motor je poháněn bateriemi, které stačí jen několik hodin nabíjet. Elektromotor v běhu umí také rekuperovat energii a vracet ji v podobě elektrického proudu zpět bateriím. Elektromobilita je ekonomicky výhodná.

SNADNO A RYCHLE VYMĚNITELNÁ BATERIE

Pohon zajišťují vyměnitelné baterie. Výměna probíhá jednoduše, vložením klíčku do zámku a otočením. Následně baterii můžete vysunout a instalovat náhradní. Dobíjení baterií probíhá prostřednictvím přenosné nabíječky se speciálním konektorem, který se připojí k baterii. Vše je jednoduché, intuitivní a snadno provoditelné.

BEZPEČNÝ

Náš skútr považujeme za zvláštní vozidlo díky snadnému použití, účelnosti jako u jízdního kola a pohodovému cestování jako na motorce. Kotoučové brzdy na předním a zadním kole zajišťují rychlé zastavení v momentě, kdy to potřebujete. Přední a zadní LED světla zajišťují, abyste v noci byli na vozovce dobře viditelní. Přední LED světlo dokonale osvětlí i Vaši cestu, po které pojedete.